Laipni lūdzam Credo, mēs esam rūpniecisko ūdens sūkņu ražotājs.

Visas kategorijas

Tehnoloģiju dienests

Atrisiniet visas jūsu sūkņa tehniskās problēmas

Sadalīta korpusa dubultā sūkšanas sūkņa aksiālais spēks — neredzams slepkava, kas ietekmē veiktspēju

Kategorijas:Tehnoloģiju pakalpojumiAutors:Izcelsme: IzcelsmeIzdošanas laiks: 2024-11-05
Rezultāti: 37

Aksiālais spēks attiecas uz spēku, kas darbojas sūkņa ass virzienā. Šo spēku parasti izraisa šķidruma spiediena sadalījums sūknī, lāpstiņriteņa griešanās un citi mehāniski faktori.

radiālais sadalītā korpusa sūknis pirkt

Vispirms īsi apskatīsim aksiālo spēku:

1. Aksiālā spēka avots: Aksiālais spēks galvenokārt rodas no šķidruma spiediena sadalījuma sūknī, lāpstiņriteņa rotācijas un sūkņa konstrukcijas struktūras.

2. Aksiālā spēka aprēķins. Izmantojot šķidruma dinamikas principu, aksiālo spēku var aprēķināt tā, lai projektēšanas stadijā varētu veikt saprātīgu projektēšanu un optimizāciju.

3. Aksiālā spēka mērīšana: izmantojot īpašu mērīšanas aprīkojumu (piemēram, aksiālā spēka sensorus), var reāllaikā uzraudzīt ūdens sūkņa aksiālo spēku, palīdzot laikus atklāt iespējamās problēmas.

4. Aksiālā spēka līdzsvars: dubultās iesūkšanas lāpstiņriteņu vai līdzsvara disku izmantošana konstrukcijā var efektīvi līdzsvarot aksiālo spēku un samazināt ietekmi uz sūkņa vārpstu.

Aksiālā spēka ietekme uz sadalīta korpusa dubultais iesūkšanas sūknis sistēma:

Papildus ietekmei uz pašu ūdens sūkni aksiālais spēks var ietekmēt arī visas sūkņa sistēmas stabilitāti un efektivitāti, kas ir jāapsver vispusīgi.

1. Kļūdu analīze:

Izpratne par aksiālā spēka ietekmi palīdz analizēt bojājumus un noteikt nelīdzsvarota aksiālā spēka izraisītu bojājumu cēloņus, lai veiktu atbilstošus remonta pasākumus.

2. Materiālu izvēle:

Izvēloties piemērotus materiālus un virsmas apstrādes tehnoloģiju, var uzlabot sūkņa nodilumizturību un noguruma izturību un samazināt aksiālā spēka ietekmi uz sadalīto sūkni.

3. Blakusparādības: 

ThAksiālā spēka ietekme uz ūdens sūkņiem galvenokārt izpaužas šādos aspektos:

4. Gultņa slodze: Aksiālais spēks palielinās gultņa slodzi, izraisot paātrinātu gultņa nodilumu un saīsinot tā kalpošanas laiku.

5. Vibrācija un troksnis: Nelīdzsvarots aksiālais spēks var izraisīt vibrāciju un troksni ūdens sūknī, ietekmējot sūkņa darbības stabilitāti un darba vidi.

6. Vārpstas locīšana: Pārmērīgs aksiālais spēks var izraisīt sūkņa vārpstas saliekšanos, kas savukārt ietekmē sūkņa darbības precizitāti un efektivitāti.

7. Blīvēšanas veiktspēja: Aksiālā spēka izmaiņas var ietekmēt blīvējuma saspiešanas pakāpi, izraisot noplūdi vai blīvējuma bojājumus.

8. Samazināta efektivitāte: nepareizs aksiālais spēks var izraisīt nevienmērīgu šķidruma plūsmu, tādējādi samazinot ūdens sūkņa kopējo efektivitāti.

9. Bojājuma risks: ilgstoša aksiālā spēka nelīdzsvarotība var izraisīt sūkņa atteici un palielināt remonta un nomaiņas izmaksas.

Kontroles pasākumi

Lai izvairītos no aksiālā spēka ietekmes uz normālu darbību sadalīta korpusa dubultais iesūkšanas sūknis , var veikt šādus pasākumus:

1. Optimizējiet lāpstiņriteņa konstrukciju: optimizējot lāpstiņriteņa formu un struktūru, tiek samazināts aksiālais spēks, ko rada šķidrums lāpstiņritenī, tādējādi samazinot triecienu uz sūkņa vārpstu.

2. Izvēlieties piemērotus gultņus: izmantojiet augstas kvalitātes gultņus un izvēlieties piemērotus veidus (piemēram, dziļo rievu lodīšu gultņus, cilindriskos rullīšu gultņus utt.) atbilstoši ūdens sūkņa darba apstākļiem, lai uzlabotu nestspēju un stabilitāti.

3. Regulāra apkope un pārbaude. Regulāri apkopiet un pārbaudiet ūdens sūkni, lai nekavējoties atklātu un risinātu tādas problēmas kā gultņu nodilums un blīvējuma atteice, lai aksiālais spēks nepastiprinātu sūkņa triecienu.

4. Uzstādiet virzošo ierīci: vadotnes pievienošana sūkņa konstrukcijai var palīdzēt vadīt aksiālā spēka virzienu un samazināt tiešo ietekmi uz sūkņa vārpstu.

5. Kontrolējiet šķidruma plūsmu: nodrošiniet, lai šķidrums plūst vienmērīgi, izvairieties no aksiālā spēka svārstībām, ko izraisa šķidruma trieciens, un uzturiet sūkņa stabilu darbību.

Secinājumi

Aksiālais spēks būtiski ietekmē sadalītā korpusa dubultā iesūkšanas sūkņa normālu darbību, kas var izraisīt virkni problēmu, piemēram, gultņu nodilumu, vibrāciju un blīvējuma bojājumus. Tāpēc īpaši svarīgi ir veikt efektīvus pasākumus, lai vadītu un kontrolētu aksiālo spēku ūdens sūkņa projektēšanas un darbības laikā. Izmantojot balansēšanas diskus, optimizējot lāpstiņriteņa konstrukciju, izvēloties piemērotus gultņus un veicot regulāras apkopes, var ievērojami samazināt aksiālā spēka negatīvo ietekmi uz ūdens sūkni, tādējādi uzlabojot ūdens sūkņa efektivitāti un uzticamību. Tikai pilnībā izprotot un pārvarot aksiālo spēku, mēs varam nodrošināt, ka ūdens sūknis darbojas stabili un efektīvi dažādos darba apstākļos un nodrošina uzticamu hidraulisko atbalstu rūpniecības un civilās jomās.


Populāras kategorijas

Baidu
kaiyun官方网站体育